Magnetické vrtačky

Nabízíme vám profesionální magnetické vrtačky za skvělé ceny. Magnetické vrtačky najdou uplatnění tam, kde je potřeba rychle vyvrtat otvory do oceli, a to i na hůře přístupných místech. Velkou výhodou těchto vrtaček je, že s nimi lze pracovat v jakékoliv poloze. Bez problému je tedy upnete přímo na vrtaný materiál, ať už se nachází kdekoliv.

V našem sortimentu najdete kvalitní magnetické vrtačky ALFRA ROTABEST na kov od německého výrobce firmy ALFRA. Vynikající poměr kvalita / cena nabízí také magnetické vrtačky českého dodavatele firmy NKO MACHINES.

Magnetické vrtačky z naší nabídky jsou určeny hlavně pro profesionální využití. Vrtačky vám dodáváme v praktickém kufru, abyste je mohli snadno přenášet tam, kam zrovna potřebujete. Své nezastupitelné místo mají v montážních firmách, kdy je velmi často potřeba vyvrtat otvor do již zhotoveného výrobku, který se navíc nachází na těžko přístupném místě. Vrtačky umožňují vrtání korunkovými vrtáky nebo jádrovými vrtáky (odvrtávají pouze obvod otvoru a práce je tak mnohem efektivnější). Magnetické vrtačky představují ideální kombinaci ruční vrtačky a elektromagnetu. Ten po zapnutí vrtačky přitahuje vrtaný materiál k vrtačce a zajišťuje tak perfektní kontakt. 
V nabídce máme i stroj s pernamentním magnetem - vrtačka zůstává upnuta i při výpadku elektrického proudu.

Záruční servis u značka ALFRA do 24 hodin od dodání do servisu.

V nabídce našeho e-shopu naleznete také široký výběr nástrojů a korunkové vrtáky značek ALFRA, FEIN a další....

Pokud nenajdete požadovanou technologii v nabídce, poptejte nás.

Případné dotazy volejte: Lubor Staněk - 603/ 513 998, mail: pilkom@atlas.cz

Magnetické vrtačky můžete 
nakoupit na našem e-shopu
Přejít na e-shop K&K Servis
nebo nás kontaktujte pro další informace.

tn_obrazek_244.jpg

tn_obrazek_274.jpg

tn_obrazek_245.jpg

Tisknout